• Szanowni Państwo!

Rodzice uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w dniu 22 czerwca 2017 roku na godzinę 18:00.

W planie zebrania: organizacja pracy w roku 2017/2018, informacje od wychowawców.

Podręczniki!

Obowiązujące podręczniki do oddziałów przedszkolnych: "Kolorowy start z plusem".

W związku z pomyłkowo przekazaną informacją prostujemy: podręczniki do oddziałów przedszkolnych finansują rodzice.

Wyprawka dla uczniów oddziałów przedszkolnych  wyprawka_dla_klasy_0(1).pdf

Wyprawka dla uczniów klas pierwszych wyprawka_dla_klasy_I(1).pdf