• Leśna Triada Biegowa - rodzinna impreza sportowa

• UWAGA, UWAGA - Wspólny projekt Lasów Miejskich-Warszawa i Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa!

Leśna Triada Biegowa to cykl bezpłatnych imprez sportowych o charakterze rodzinnym.

Pierwsza impreza Leśnej Triady - Szlak wiosny – odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia. Druga – Szlak w stronę lata – zaplanowano na 17 czerwca, a trzecią – Szlak kolorów jesieni – na 2 września. Podczas każdego z trzech wydarzeń zorganizowane zostaną biegi na dystansach: 5 km dla młodzieży i dorosłych oraz 500 m i 1000 m dla dzieci. Poza tym odbędą się spacery nordic walking, warsztaty edukacyjne, zabawy i gry plenerowe dla rodzin z dziećmi.

Zapisy już w marcu, link do rejestracji zostanie podany na stronie www.aktywnawarszawa.pl oraz w mediach społecznościowych organizatorów.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej rodzinnej sportowej imprezie wszystkich Państwa wraz ze swoimi pociechami :)

Nauczyciele wychowania fizycznego.

• 4B W MUZEUM BE HAPPY!

• Wystarczy chwila i już możemy się znaleźć w magicznym kolorowym świecie. Naprawdę! Klasa 4B doświadczyła tego, gdyż w piątek 3 lutego wybrała się na wycieczkę do Muzeum Be Happy! znajdującego się w CH Reduta. Rzeczywiście, można w tym wnętrzu zupełnie zapomnieć o codzienności. Sprawiają to przepiękne wyraziste kolory, urocze aranżacje miejsc i dobrane do nich odpowiednio rekwizyty. Po prostu magia! No i mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności fotograficzne... Sedrecznie polecamy!

Agnieszka Jaros i kl.4B

• Body Worlds & The Cycle of Life

• 7 lutego klasa 4A odwiedziła wyjątkową wystawę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Prawdziwe eksponaty pozwoliły uczniom na własne oczy zobaczyć jak doskonałą „maszyną” jest ludzki organizm. Oglądając „trójwymiarowy atlas anatomii” uczniowie poznali zmiany zachodzące w ludzkim ciele – od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia.

Uczniowie wyszli zachwyceni, pełni zadumy i podziwu dla ludzkiego ciała.

Opracowała: Agnieszka Szymaniak

wychowawca klasy 4A

• DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

• Klasy 4-8 również zdecydowały się zaszaleć w tym karnawale. 2 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowa. Impreza odbyła się za sprawą organizacji UNICEF jako bal integracyjny polsko - ukraiński.  Słodki poczęstunek ufundowała Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy. Było pięknie, wesoło i energetycznie. Bawiliśmy się przy słynnych przebojach serwowanych przez panów DJ-ów, ale także.... nie obyło się bez konkurencji w zakresie rywalizacji klas! Odpowiadał za to oczywiście Samorząd. Zadanie polegało na zatańczeniu przez każdą klasę wybranego tańca. Było na co patrzeć - emocje sięgały sufitu!!! Trzeba zaznaczyć, że wyśmienicie bawili się nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele. Planujemy to powtórzyć w przyszłym roku!